Instytut Filozofii

Roz. Textu

03.03.2014. Podziękowania dla dra Marcina Sieńko i dra Pawła Walczaka za zorganizowanie i przeprowadzenie prezentacji pt. Cyfrowy człowiek, czyli co z nami robią komputery? w Gimnazjum nr 2 im. Adama Asnyka w Zielonej Górze. Pobierz list z podziękowaniami.

30.05.2013. Podziękowania dla prof. Krzysztofa Kilianadra Dariusza Sagana za przeprowadzenie dyskusji na tematy związane z relacją nauki i religii w III Liceum Ogólnokształcącym im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Zielonej Górze. Pobierz list z podziękowaniami.

25.04.2013. Podziękowania dla dra Piotra Bylicy za dwuktrotne wygłoszenie wykładu pt. Dusza, umysł, czy gluty pod czaszką w Zespole Szkół Elektronicznych i Samochodowych w Zielonej Górze. Pobierz list z podziękowaniami.

15.03.2012. Podziękowania dla dra Marcina Sieńko i dra Pawła Walczaka za przygotowanie prezentacji i dyskusję na temat Cyfrowy człowiek, czyli co z nami robią komputery? oraz dla dra Piotra Bylicy i dra Dariusza Sagana za przeprowadzenie dyskusji na tematy związane z relacją nauki i religii w Zespole Szkół Elektronicznych i Samochodowych w Zielonej Górze. Pobierz list z podziękowaniami.

20.03.2018. Podziękowania dla dr. Agnieszki Szczap za pracę non-profit na rzecz Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zielonej Górze. Pobierz list z podziękowaniami.