Instytut Filozofii
Wydziału Humanistycznego

środa, październik 18, 2017
Rozmiar Tekstu

Wiadomości

Cykl otwartych wykładów ZKF

Zielonogórskie Konwersatorium Filozoficzne, organizowane przez miejscowy oddział PTF oraz Instytut Filozofii UZ, zaprasza na kolejny cykl otwartych wykładów w semestrze zimowym 2017/18.

Tutaj można pobrać plakat z harmonogramem.

Szkolenia biblioteczne

Pracownicy Biblioteki Uniwersyteckiej proponują szkolenia dla studentów I roku, które pozwolą nabyć umiejętności korzystania ze zbiorów, zapoznania się z zasadami udostępniania i wypożyczania podręczników oraz rozlokowania poszczególnych jednostek Biblioteki.

Studenci, którzy posiadają już legitymacje studenckie (ELS), będą mogli aktywować konto czytelnika - legitymacja studencka pełni rolę karty bibliotecznej, co pozwoli na zamawianie książek z komputerów domowych.

Szkolenia rozpoczynają się od 2 października i prowadzone są od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-15.00, czas trwania ok. 30 minut. Zgłoszenia grup należy kierować do Działu Informacji Naukowej, tel.: 68328 2153, ...2154, ...2168 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Coaching i doradztwo filozoficzne

Zachęcamy do zapisywania się na kierunek Coaching i doradztwo filozoficzne. Zobacz też stronę internetową oraz fan page kierunku.

STUDIUJ FILOZOFIĘ NIEODPŁATNIE JAKO DRUGI KIERUNEK

Od roku akademickiego 2014/2015 możesz studiować filozofię jako drugi kierunek, nie odchudzając swojego portfela. 25 czerwca 2014 Senat Uniwersytetu Zielonogórskiego przyjął uchwałę o odstąpieniu od pobierania opłat za studia na drugim i kolejnym kierunku studiów stacjonarnych. Zapraszamy wszystkich studentów, którzy chcieliby poszerzyć wąskie horyzonty swoich specjalizacji.

Kulturoznawstwo

Zachęcamy do zapisywania się na kierunek Kulturoznawstwo. Zobacz ulotkę.

Studia doktoranckie z filozofii

Od roku akademickiego 2013/2014 otwieramy dzienne studia doktoranckie w dyscyplinie filozofia. Zachęcamy do zapisywania się.

Filozofia 40+

Zachęcamy do zapisywania się na studia magisterskie II stopnia w formule Filozofia 40+. Nasza oferta skierowana jest TAKŻE do osób, które ukończyły studia licencjackie na innym kierunku niż filozofia. Zobacz ulotkę.

Studia podyplomowe - coaching transformacyjny

Zachęcamy do zapisywania się na studia podyplomowe - coaching transformacyjny. Zobacz informator studiów podyplomowych oraz facebook. Informujemy, że rekrutacja trwa do 31 stycznia 2017.

Studia podyplomowe z etyki

Zachęcamy do zapisywania się na studia podyplomowe z etyki.

Nowości

15.10.2017

15.10.2017. W zorganizowanej przez Uniwersytet Zielonogórski i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu międzynarodowej konferencji pt. "Reformation – zwischen Gewinn und Verlust. Retrospective – Revision – Redefinition" (Zielona Góra, 13-15 października 2017 r.) mgr Dorota Brylla wygłosiła referat: Alberta Schweitzera mistyczna interpretacja Corpus Paulinum. Problematyczność w zadłużeniu w myśli Lutra i niezasadność utożsamienia paulinizm = luteranizm.

Instytut Filozofii

al. Wojska Polskiego 71A
65-762 Zielona Góra
tel. / fax (068) 328-31-20
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydział Humanistyczny - Informacje / komunikaty