Instytut Filozofii
Wydziału Humanistycznego

Saturday, April 25, 2015
Rozmiar Tekstu

Wiadomości

I Zielonogórski Festiwal Filozofii

Instytut Filozofii UZ zaprasza na I Zielonogórski Festiwal Filozofii!

Między 20 a 29 kwietnia 2015 roku odbędzie się szereg imprez związanych z szeroko rozumianą kulturą filozoficzną. W programie wykłady, pokazy, dyskusje, warsztaty, piknik, i inne. Uczestnikami wydarzeń będą uczniowie, studenci i wszyscy zainteresowani.

Szczegółowy program na plakatach, na FB (www.facebook.com/ifil.uz).

Informacje i zapisy na warsztaty: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Zobacz plakat i ulotkę.

Czytaj więcej...

VII Sympozjum Filozoficzne "Poza granice filozofii"

Koło Naukowe Doktorantów Filozofii we współpracy z Kołem Naukowym Prawa Konstytucyjnego "KonstytUZja", Kołem Naukowym Studentów Prawa i Kołem Naukowym Kulturoznawstwa "Kulturalna Małpa" serdecznie zapraszają na VII Sympozjum Filozoficzne "Poza granice filozofii", 6–9 maja 2015 r., Lubiatów. Zobacz plakat.

Czytaj więcej...

STUDIUJ FILOZOFIĘ NIEODPŁATNIE JAKO DRUGI KIERUNEK

Od roku akademickiego 2014/2015 możesz studiować filozofię jako drugi kierunek, nie odchudzając swojego portfela. 25 czerwca 2014 Senat Uniwersytetu Zielonogórskiego przyjął uchwałę o odstąpieniu od pobierania opłat za studia na drugim i kolejnym kierunku studiów stacjonarnych. Zapraszamy wszystkich studentów, którzy chcieliby poszerzyć wąskie horyzonty swoich specjalizacji.

Czytaj więcej...

Kulturoznawstwo

Zachęcamy do zapisywania się na kierunek Kulturoznawstwo. Zobacz ulotkę.
Czytaj więcej...

Studia doktoranckie z filozofii

Od roku akademickiego 2013/2014 otwieramy dzienne studia doktoranckie w dyscyplinie filozofia. Zachęcamy do zapisywania się. W roku akademickim 2015/2016 nabór zawieszony.

Czytaj więcej...

Filozofia 40+

Zachęcamy do zapisywania się na studia magisterskie II stopnia w formule Filozofia 40+. Nasza oferta skierowana jest TAKŻE do osób, które ukończyły studia licencjackie na innym kierunku niż filozofia. Zobacz ulotkę.

Czytaj więcej...

Nowości

23.04.2015

23.04.2015. Na konferencji Granice Nauki. Albert Einstein i rewolucja relatywistyczna (Wrocław 23-24.04.2015) Kazimierz Jodkowski wygłosił referat zatytułowany "Jaka geometria obowiązuje we wszechświecie?" (zobacz plakat).

Czytaj więcej...

Instytut Filozofii

al. Wojska Polskiego 71A
65-762 Zielona Góra
tel. / fax (068) 328-31-20
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.