Instytut Filozofii
Wydziału Humanistycznego

Friday, March 06, 2015
Rozmiar Tekstu

Wiadomości

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Łukasza Moniuszki

Rada Naukowa i Dyrekcja Instytutu Filozofii Uniwersytetu Zielonogórskiego uprzejmie zawiadamiają, że 10 marca 2015 r., o godz. 10.00, w budynku A-20 (Collegium Neophilologicum), przy al. Wojska Polskiego 71A, w auli J, rozpocznie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Łukasza Moniuszki, zatytułowanej Konstruktywny charakter zasady sprawiedliwości w systemie filozofii prawa Zygmunta Ziembińskiego.

Promotor: dr hab. Stefan Konstańczak, prof. UZ. Recenzenci: prof. dr hab. Maria Nowacka (Uniwersytet w Białymstoku); dr hab. Grażyna Szumera (Uniwersytet Śląski).

Praca doktorska znajduje się do wglądu w Mediatece Biblioteki UZ (Zielona Góra. al. Wojska Polskiego 71, piętro I, sala 1.13, pon.-pt. 8.00-19.00; sob. 9.00-17.00).

Czytaj więcej...

Konferencja "Filozof i teolog na rynku pracy"

Zachęcamy do uczestnictwa w konferencji "Filozof i teolog na rynku pracy", która odbędzie się na Uniwersytecie Zielonogórskim w dniu 23 marca w auli C w budynku A-16, al. Wojska Polskiego 69. Pobierz program konferencji.

Czytaj więcej...

STUDIUJ FILOZOFIĘ NIEODPŁATNIE JAKO DRUGI KIERUNEK

Od roku akademickiego 2014/2015 możesz studiować filozofię jako drugi kierunek, nie odchudzając swojego portfela. 25 czerwca 2014 Senat Uniwersytetu Zielonogórskiego przyjął uchwałę o odstąpieniu od pobierania opłat za studia na drugim i kolejnym kierunku studiów stacjonarnych. Zapraszamy wszystkich studentów, którzy chcieliby poszerzyć wąskie horyzonty swoich specjalizacji.

Czytaj więcej...

Kulturoznawstwo

Zachęcamy do zapisywania się na kierunek Kulturoznawstwo. Zobacz ulotkę.
Czytaj więcej...

Studia doktoranckie z filozofii

Od roku akademickiego 2013/2014 otwieramy dzienne studia doktoranckie w dyscyplinie filozofia. Zachęcamy do zapisywania się.

Czytaj więcej...

Filozofia 40+

Zachęcamy do zapisywania się na studia magisterskie II stopnia w formule Filozofia 40+. Nasza oferta skierowana jest TAKŻE do osób, które ukończyły studia licencjackie na innym kierunku niż filozofia. Zobacz ulotkę.

Czytaj więcej...

Nowości

Instytut Filozofii

al. Wojska Polskiego 71A
65-762 Zielona Góra
tel. / fax (068) 328-31-20
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.